Šioje svetainėje yra kaupiami slapukai. Susipažinkite su privatumo politika
Sutinku
Apie projektą

Alkos apartamentai – tai antrieji jūsų namai didžiausiame Lietuvos kurorte, Palangoje. Miestas, vasarą virstantis kultūros bei pramogų oaze, atvėsus orams apsigaubia tyla ir ramybe, padedančia atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Kadangi šie apartamentai pastatyti centrinėje (senojoje) Palangos dalyje, dažniausiai lankomos vietos, tokios kaip J. Basanavičiaus gatvė, naujoji koncertų salė ar Birutės parkas yra netoliese, o Palangos tiltą pasieksite vos per kelias minutes.

G. Natkevičiaus ir partnerių projektuoti apartamentai pastatyti naudojant pažangiausias statybines technologijas bei remiantis architektų sukaupta ilgamete patirtimi, tad jie pasižymi modernumu ir rafinuotumu. Pastate su ypatingu kruopštumu bei atsidavimu įrengti 81 apartamentai, o gyventojų patogumu taip pat rūpinsis budėtojas, pasirengęs visuomet padėti.

Mes siekėme sukurti jaukius ir patogius namus, į kuriuos visuomet norėtųsi sugrįžti. Alkos apartamentai skirti žmonėms norintiems lengviau atsikvėpti, mėgautis miesto centre esančio būsto privalumais, bet tuo pačiu ir išsaugoti savo privatumą.

Specialūs finansavimo pasiūlymai

 • Visos žymiausios Palangos vietos - visai čia pat

  Ramybė ir privatumas už prieinamą kainą

  Puiki atostogų kryptis

 • Erdvūs balkonai ir lodžijos visuose apartamentuose

  Jaukus vidinis kiemelis

  Nuolatinis budėtojas, užtikrinantis Jūsų privatumą

 • Galimybė įsigyti vietą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje

  Galimybė įsigyti rakinamą dviračių sandėliuką

  Visi apartamentai su pilna apdaila